Menü İkon
ASUS EN BEĞENİLEN ŞİRKETLER ARASINDA

Dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ve oyuncu bilgisayarlarında dünya liderleri arasında yer alan ASUS, 1990 yılından bu yana gelişen teknolojiye öncülük ediyor. Dünya çapında 17 bini aşkın uzman ve 5.500 mühendisten oluşan birinci sınıf bir Ar-Ge ekibiyle çalışan ASUS, 2017 yılında 13 milyar dolar gelir elde etti. Kusursuz teknoloji ve tasarım için "İnanılmazın Peşinde" marka ruhuyla durmaksızın inovasyon yapan ASUS, Forbes Global 2000 Dünyanın En Saygın Şirketleri ve Fortune Dünyanın En Beğenilen Şirketleri listelerinde yer alıyor.

Etkileşim
746,000,000
ERİŞİM
1,470
YANSIMA
1,107,296
REKLAM EŞ DEĞERİ
Platform
ASUS

GENEL BAKIŞ

Kusursuz teknoloji ve tasarım için "İnanılmazın Peşinde" marka ruhuyla durmaksızın inovasyon yapan ASUS, Forbes Global 2000 Dünyanın En Saygın Şirketleri ve Fortune Dünyanın En Beğenilen Şirketleri listelerinde yer alıyor. Dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ve oyuncu bilgisayarlarını tüketiciye daha etkin ve kapsamlı bir iletişimle sunmak isteyen ASUS, pazarlama faaliyetlerini güçlü bir iletişim stratejisiyle desteklemek istedi ve bu süreçte Piar İletişim ile birlikte çalıştı.

NELER YAPTIK?

Asus’un yenilikçi ürün, hizmet ve başarılarını doğru iletişim kanallarıyla hedef kitlelere ulaştırılması konusunda stratejik yol haritası hazırlandı.

SONUÇ

Sonuç odaklı iletişim stratejisi ve kusursuz bir uygulama neticesinde ASUS’un akıllı telefon, oyuncu bilgisayarı ve dizüstü bilgisayar ürün yelpazelerinin pazardaki bilinirliği artırıldı. Tüketiciler, ASUS ürünleriyle ilgili çok daha detaylı bilgilere, en popüler yayınlar üzerinden kolayca erişebilir hale geldi.