Menü İkon
FORCEPOINT BASIN TOPLANTISI – 5 Eylül 2018

İç tehdit algılama ile analitik, bulut tabanlı kullanıcı ve uygulama koruması, yeni nesil ağ koruması, veri güvenliği ve sistem izleme için modern bir yaklaşımla 360 derece siber koruma sunan Forcepoint™, deneyimli ekibiyle aralarında üst düzey güvenlikle korunan büyük ölçekli kurumların da olduğu 20.000’i aşkın kuruma hizmet sağlıyor. Sahip olduğu uzmanlıkla Forcepoint™, güvenlik süreçlerini sadeleştirerek şirketlerin hem veriye hızlı ve kolay bir şekilde erişmesine olanak tanıyor hem de veri ve bilgi hırsızlığının önüne geçiyor.

Etkileşim
166,000,000
Erişim
50
Yansıma
200,000
Reklam Eşdeğeri
Platform
FORCEPOINT

GENEL BAKIŞ

Siber güvenlik sektörünün küresel liderlerinden Forcepoint, 2018 yılındaki siber güvenlik çalışmalarını değerlendirmek ve 2019 trend ve hedeflerini paylaşmak için Çırağan Sarayı’nda özel bir etkinlik gerçekleştirdi. Forcepoint’in global yöneticilerinin de katıldığı etkinlikte siber güvenlik sektörünün bölgedeki durumu ve Forcepoint’in yeni yatırımlarına dair bilgiler aktarıldı.

NELER YAPTIK

Etkinlik kapsamında Türkiye’yi ziyarete gelen global yöneticiler ile basın arasındaki ilişkiler güçlendirildi.

SONUÇ

Forcepoint’in kurumsal itibar yönetimi, basın ilişkileri, etkinlik ve lider yönetimi kapsamında iletişim çalışmaları PIAR tarafından yürütülüyor. Bu etkinlik kapsamında da teknoloji basını ile güçlü iş birlikleri gerçekleştirildi, kurum ile ilgili tüm yeni yatırım ve projeler basın ile paylaşıldı.