Menü İkon
INNOVERA SHIELD SİBER GÜVENLİK KONFERANSI GERÇEKLEŞTİ – 11 ARALIK 2018

2007 yılında kurulan Innovera, bilgi güvenliği ve iş sürekliliği alanında öncü bir Ar-Ge, entegrasyon ve danışmanlık şirketidir. İstanbul ve Ankara’da üç ofis ile hizmet veren Innovera, özel sektör ve kamu kuruluşlarından en büyük 500 şirketin neredeyse tamamına, başarı tutkusuyla çalışan 100 kişilik bir ekiple danışmanlık sunuyor.

Etkileşim
200,000,000
Erişim
150
Yansıma
70,000
Reklam Eşdeğeri
Platform
INNOVERA

GENEL BAKIŞ

Innovera’nın her yıl düzenlediği Türkiye’nin en büyük siber güvenlik konferansı olan SHIELD’in bu yılki organizasyonu olan Shield2018 Çırağan Sarayı’nda 11 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Türkiye’de ve dünyada siber güvenlik ekosisteminin en önemli isimleri bu etkinlikte bir araya geldi.

NELER YAPTIK?

PIAR İletişim, Innovera’nın marka ve lider iletişiminin yanı sıra etkinlik iletişimi çalışmalarına da destek oldu. Her sene bu etkinliğin iletişimi öncesine ve sonrasına ilişkin iletişim faaliyetleri etkili bir şekilde gerçekleştirildi. Teknolojinin önde gelen yazarlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, TV kanallarının da katılımıyla güçlü bir iletişim yapıldı.

SONUÇ

Innovera öncülüğündeki siber güvenlik konferansı Shield ile tüm sektörlerde siber güvenliğin önemine dikkat çekildi ve bu konuyla ilgili kamuoyu farkındalığı artırıldı.