Menü İkon
Tümü
PR HİZMETİ
SOSYAL MEDYA
CREATIVE
INFLUENCER MARKETING
Tümü Ok
Tümü
PR HİZMETİ
SOSYAL MEDYA
CREATIVE
INFLUENCER MARKETING
DSX
Yasal Mevzuata Uyumlu Global Kripto Para Borsası
DSX Türk Lirası ile işlem ve Türkçe dil desteğiyle Türkiye pazarına girişini, 3 Aralık’ta Conrad İstanbul Bosphorus’ta basın mensuplarının katıldığı bir toplantıyla duyurdu.
INNOVERA
Yerli Ar-Ge’nin Gücü!
Innovera’nın gerçekleştirdiği Türkiye’nin en büyük siber güvenlik konferansı olan SHIELD’in bu yılki organizasyonu olan Shield2018 Çırağan Sarayı’nda 11 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirildi.
STARTERSHUB
Girişimcilik Ekosisteminin Referans Merkezi
Bugüne kadar 100’ü aşkın ülkeden 2500’den fazla başvuru alarak girişimciler için önemli bir çekim merkezi haline gelen StartersHub'ın girişim geliştirme programı StartersHub XO, 18 Ekim’de gerçekleşen “Demo Day”de, programı başarıyla tamamlayan 9 girişimi yatırımcılar ile buluşturdu.
SENSORMATIC
Türkiye'nin Lider Elektronik Güvenlik Entegratörü
Entegre güvenlik teknolojileriyle Vodafone Park'da hizmet veren Sensormatic, Vodafone Park’ta yeni güvenlik kameralarının ve gelişmiş yazılımların kullanıldığı sistemlerini ve güvenlik trendlerini müşterileri ve basına anlattı.
FORCEPOINT
“İnsan Odaklı” Siber Güvenlik
Siber güvenlik sektörünün küresel liderlerinden Forcepoint, 2018 yılındaki siber güvenlik çalışmalarını değerlendirmek ve 2019 trend ve hedeflerini paylaşmak için Çırağan Sarayı’nda özel bir etkinlik gerçekleştirdi.
ASUS
Dijital İnovasyonun Küresel Öncüsü
Kusursuz teknoloji ve tasarım için "İnanılmazın Peşinde" marka ruhuyla durmaksızın inovasyon yapan ASUS, Forbes Global 2000 Dünyanın En Saygın Şirketleri ve Fortune Dünyanın En Beğenilen Şirketleri listelerinde yer alıyor.
bizimle iletişime geçin