Menü İkon
VODAFONE PARK AKILLI GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİYLE KORUNUYOR

24 yıldır sektör lideri olarak hizmet veren Sensormatic, sektöre ve ihtiyaca özel tasarladığı marka bağımsız çözümlerle öne çıkan bir teknolojik çözüm entegratörüdür. Sensormatic, 300’e yakın uzman çalışanıyla ve Türkiye’deki 12 ofisi ile Perakende, Havacılık, Kamu ve Adalet, Bankacılık ve Finans, Ticari ve Endüstriyel, Enerji, Sağlık, Eğitim, Lojistik, Spor, Turizm ve Otelcilik alanlarına güvenlik ve operasyonel verimliliğe doğrudan etki eden teknolojik çözümler sunuyor. Sensormatic’in sunduğu çözümler; video izleme ve geçiş kontrol çözümleri, biyometrik sistemler, çevre güvenlik sistemleri, yangın algılama ve alarm çözümleri, elektronik ürün takip çözümleri, RFID ve mağaza içi analiz çözümleri, kişi sayma sistemleri, kablolu ve kablosuz ağ çözümleri gibi yenilikçi ve entegre teknolojilerden oluşuyor.

Etkileşim
100,000,000
Erişim
60
Yansıma
60,000
Reklam Eşdeğeri
Platform
SENSORMATIC

GENEL BAKIŞ

Entegre güvenlik teknolojileriyle Vodafone Park'ta hizmet veren Sensormatic, Vodafone Park’ta yeni güvenlik kameralarının ve gelişmiş yazılımların kullanıldığı sistemlerini ve güvenlik trendlerini müşterileri ve basına anlattı. 3 Kasım 2017 tarihinde sektörün önde gelen isimlerinin misafir edildiği müşteri etkinliğinde, stadyumda kullanılan çözümler katılımcılara yerinde aktarıldı.

 

NELER YAPTIK?

Sensormatic’in kurumsal itibar yönetimi, etkinlik ve lider yönetimi kapsamında iletişim çalışmaları PIAR tarafından yürütülüyor. Etkinlik kapsamında hedeflenen teknoloji yazarları müşteri etkinliğine davet edilerek, güvenlik sistemleri yerinde tecrübe etmeleri sağlandı.

 

SONUÇ

Bu etkinlik iletişimi ile Sensormatic’in Vodafone Park’taki başarı hikayesinin en doğru şekilde müşteriler ve basın ile paylaşılması sağlandı. Sensormatic’in çözümlerinin hedef mecralar ve hedef kitle nezdinde görünürlüğü artırıldı.