Menü İkon
StartersHub XO Demo Day’de 9 Girişim, Yatırımcılarla Buluştu

Türkiye'nin önde gelen erken aşama teknoloji girişimi yatırımcılarından StartersHub, fonlama, mentorluk, networking, stratejik iş birliği desteği ve ilham verici bir iş ortamı sağlıyor. Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki girişimlere odaklanan StartersHub, tüm yazılım, donanım ve hizmet teknolojilerine yönelik hızlandırma programlarının yanı sıra stratejik iş ortaklarıyla birlikte sektör odaklı girişim geliştirme programları da hayata geçiriyor

Etkileşim
200,000,000
Erişim
80
Yansıma
70,000
Reklam Eşdeğeri
Platform
STARTERSHUB

GENEL BAKIŞ

Bugüne kadar 100’ü aşkın ülkeden 2500’den fazla başvuru alarak girişimciler için önemli bir çekim merkezi haline gelen StartersHub'ın girişim geliştirme programı StartersHub XO kapsamında 18 Ekim’de gerçekleşen “Demo Day”de, programı başarıyla tamamlayan 9 girişimi yatırımcılar ile buluşturdu.

NELER YAPTIK?

StartersHub’ın kurumsal itibar yönetimi, lider yönetimi ve etkinlik iletişimi PİAR tarafından yürütülüyor. Ayrıca StartersHub bünyesindeki girişimlerin iletişim çalışmalarına destek veriliyor. Bu etkinlikte de girişim ekosistemindeki önemli isimler davet edildi, program sonuçları hedef kitle ile paylaşıldı.

SONUÇ

StartersHub XO programındaki başarılı girişimlerin açıklandığı ve yatırımcılar ile buluşma fırsatı yaratan etkinlik hedef kanallarda paylaşıldı. Girişim ekosistemindeki öncü isimlerin StartersHub’ı va başarılı çalışmalarını yakından tanıması sağlandı.